Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 4
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
ma szczęście. Przykład? W 1991 roku mówił: - Chciałbym rozwijać swoje umiejętności, siedzieć u stóp Martina Scorsese'a, Woody Allena, Francisa Coppoli i uczyć się reżyserii.
Udało mu się. Z Coppolą pracował przy "Frankensteinie", pod koniec ubiegłego roku zakończył pracę na planie nowego filmu Woody Allena "Celebrity" (Sława). Zobaczymy go w roli zestresowanego nowojorskiego dziennikarza, wzorowanego na postaci samego reżysera. Czyżby to była irlandzka skuteczność?
Czy jego wyjątkowy talent i łatwość rozumienia wielkiego klasyka ze Stratfordu, mistrza słowa i ludzkich dusz, nie peszy jego amerykańskich kolegów? Większość z nich nie uczyła się przecież zawodu recytując wersety szekspirowskie. Kenneth Branagh natomiast, bez względu na
ma szczęście. Przykład? W 1991 roku mówił: - Chciałbym rozwijać swoje umiejętności, siedzieć u stóp Martina Scorsese'a, Woody Allena, Francisa Coppoli i uczyć się reżyserii. <br>Udało mu się. Z Coppolą pracował przy "Frankensteinie", pod koniec ubiegłego roku zakończył pracę na planie nowego filmu Woody Allena "Celebrity" (Sława). Zobaczymy go w roli zestresowanego nowojorskiego dziennikarza, wzorowanego na postaci samego reżysera. Czyżby to była irlandzka skuteczność? <br>Czy jego wyjątkowy talent i łatwość rozumienia wielkiego klasyka ze Stratfordu, mistrza słowa i ludzkich dusz, nie peszy jego amerykańskich kolegów? Większość z nich nie uczyła się przecież zawodu recytując wersety szekspirowskie. Kenneth Branagh natomiast, bez względu na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!