Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2922
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
prezydencką Aleksandra Kwaśniewskiego i stał się - jak głosi fama - jedną z dziesięciu osób sprawujących faktyczną władzę w Polsce?
Po pierwsze, agencja nie była mała, po drugie, nie prowadziłem kampanii, byłem tylko konsultantem sztabu prezydenta, nie jedynym zresztą. Po trzecie, jest grubą przesadą zaliczanie mnie do grona dziesięciu osób o takim znaczeniu.
Obejmując rządy w TVP, powiedział pan, że ma do tego kompetencje. Jakie?
Przez dwa lata pracowałem w KRRiTV, którą obowiązuje ustawa o radiu i telewizji oraz wykonuje tę ustawę na co dzień. Media publiczne poznałem jeszcze wcześniej, pracując w Radzie Nadzorczej Polskiego Radia. Przydają się doświadczenia z pracy w prywatnym
prezydencką Aleksandra Kwaśniewskiego i stał się - jak głosi fama - jedną z dziesięciu osób sprawujących faktyczną władzę w Polsce?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Po pierwsze, agencja nie była mała, po drugie, nie prowadziłem kampanii, byłem tylko konsultantem sztabu prezydenta, nie jedynym zresztą. Po trzecie, jest grubą przesadą zaliczanie mnie do grona dziesięciu osób o takim znaczeniu.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Obejmując rządy w TVP, powiedział pan, że ma do tego kompetencje. Jakie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Przez dwa lata pracowałem w KRRiTV, którą obowiązuje ustawa o radiu i telewizji oraz wykonuje tę ustawę na co dzień. Media publiczne poznałem jeszcze wcześniej, pracując w Radzie Nadzorczej Polskiego Radia. Przydają się doświadczenia z pracy w prywatnym
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Zapraszamy do udziału w plebiscycie

MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

WYRAŻAJ SIĘ... PO POLSKU!

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. Gottlieba Daimlera 2. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących Państwu Prawach, znajdą Państwo w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2022"!