Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
ucieszony, że aż o tyle zbił, a tobie tak naprawdę wcale nie chodziło o więcej.

Zdarzyło ci się kiedyś, żeby ktoś zarzucił Ci, że się sprzedajesz, że tańczyłeś kiedyś z cheerliderkami itd.?
Darek Kryla: Nie, nigdy. A to, że tańczę Z cheerliderkami to nie znaczy, że tańczę JAK cheerliderka. To znaczna różnica.

Dobra... To teraz przyznaj się jak trafiłeś do Bboys Unity.
Darek Kryla: Jak żeśmy się spiknęli? Pojawiła się propozycja, aby pojechać razem na zawody i tak to się zaczęło. Bboy szalony - Buła, powiedział, że jest taka akcja, no i żeśmy się spiknęli.

No właśnie, co myślisz o tancerzach na
ucieszony, że aż o tyle zbił, a tobie tak naprawdę wcale nie chodziło o więcej.&lt;/&gt;<br><br>&lt;whon&gt;Zdarzyło ci się kiedyś, żeby ktoś zarzucił Ci, że się sprzedajesz, że tańczyłeś kiedyś z cheerliderkami itd.?&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Darek Kryla: Nie, nigdy. A to, że tańczę Z cheerliderkami to nie znaczy, że tańczę JAK cheerliderka. To znaczna różnica.&lt;/&gt;<br><br>&lt;whon&gt;Dobra... To teraz przyznaj się jak trafiłeś do Bboys Unity.&lt;/&gt;<br>&lt;whon&gt;Darek Kryla: Jak żeśmy się spiknęli? Pojawiła się propozycja, aby pojechać razem na zawody i tak to się zaczęło. Bboy szalony - Buła, powiedział, że jest taka akcja, no i żeśmy się spiknęli.&lt;/&gt;<br><br>&lt;whon&gt;No właśnie, co myślisz o tancerzach na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego