Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o podróży poślubnej,o meblowaniu mieszkania,o rybach akwariowych,o medycynie
Rok powstania: 2001
to pogrzeb? Dobrze, że nie było nikogo z kamerą, bo było nie... jeśli chodzi o nasze błogosławieństwo, to było, powiedziałam, dość zabawne. Nawet nie uklęknęliśmy, wiesz. Dopiero później do zdjęcia uklęknęliśmy, które i tak nie wyszło. Tutaj Robert, który wcale mi się nie podoba na tym zdjęciu.
Bo jest brzydszy, znaczy może nie tak...
Niż w rzeczywistości?
Tak, właśnie, nie, chciałam gafę popełnić. W każdym bądź razie chłopak jest bardzo ładny, a zdjęcie jest po prostu nieudane. Tak to chciałam sprecyzować.
To znaczy on mi się wydaje w tej fryzurze jakoś tak poważnie wyglądał. Zresztą głupie miny robi na zdjęciach zazwyczaj
to pogrzeb? Dobrze, że nie było nikogo z kamerą, bo było nie... jeśli chodzi o nasze błogosławieństwo, to było, powiedziałam, dość zabawne. Nawet nie uklęknęliśmy, wiesz. Dopiero później do zdjęcia uklęknęliśmy, które i tak nie wyszło.&lt;pause&gt; Tutaj Robert, który wcale mi się nie podoba na tym zdjęciu.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Bo jest brzydszy, &lt;pause&gt; znaczy może nie tak...&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Niż w rzeczywistości? &lt;vocal desc="laugh"&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Tak, właśnie, nie, chciałam gafę popełnić. W każdym bądź razie chłopak jest bardzo ładny, a zdjęcie jest po prostu nieudane. Tak to chciałam sprecyzować.&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To znaczy on mi się wydaje w tej fryzurze jakoś tak poważnie wyglądał. Zresztą głupie miny robi na zdjęciach zazwyczaj
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego