Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 04.03 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
dwa lata był jednym z dyrektorów generalnych".

Kosiński Maciej: do niedawna dyrektor generalny u Kwiatkowskiego "i - spekuluje się - że będzie się starał objąć posadę szefa Centrum Strategii Programowej".

Listę zebrała Luiza Zalewska, dziennikarka "Rz". Wedle przytoczonych przez nią anonimowych na ogół opinii (widocznie miarodajni rozmówcy boją się prezesa, chociaż nie zwalnia): "Dworak nie ma żadnego zaplecza, co gorsza, nie ufa też ludziom, których nie zna", a którzy - dodajmy - wyraźnie wskazują, co ma robić. "Prezes nie robi nic innego, tylko spotyka się z dziesiątkami ludzi...", ale"niewiele z tego wynika", "nie ma w nim woli zmian albo nie potrafi ich przeprowadzić".

Niewykluczone
dwa lata był jednym z dyrektorów generalnych".<br><br>Kosiński Maciej: do niedawna dyrektor generalny u Kwiatkowskiego "i - spekuluje się - że będzie się starał objąć posadę szefa Centrum Strategii Programowej".<br><br>Listę zebrała Luiza Zalewska, dziennikarka "Rz". Wedle przytoczonych przez nią anonimowych na ogół opinii (widocznie miarodajni rozmówcy boją się prezesa, chociaż nie zwalnia): "Dworak nie ma żadnego zaplecza, co gorsza, nie ufa też ludziom, których nie zna", a którzy - dodajmy - wyraźnie wskazują, co ma robić. "Prezes nie robi nic innego, tylko spotyka się z dziesiątkami ludzi...", ale"niewiele z tego wynika", "nie ma w nim woli zmian albo nie potrafi ich przeprowadzić".<br><br>Niewykluczone
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego