Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.14
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
gdy zatwierdzi je oficjalnie Komisja Europejska.
USA ogłosiły zakaz importu mięsa z Unii. Także Szwajcaria nie wpuszcza do siebie zwierząt z całej UE. Belgia zakazała importu parzystokopytnych z Francji, zaś Holandia przewozu tych zwierząt. Norwegia nie chce francuskich artykułów rolnych. Z kolei rząd Niemiec zalecił, by nie przywozić z Francji żywności.
W Wlk. Brytanii policja postanowiła odebrać hodowcom zwierząt broń palną, by nie próbowali popełnić z powodu zagłady ich stad samobójstwa.
(PAP)ŚwiatKuczma spotka się z Kwaśniewskim

UKRAINA W Kijowie oficjalnie potwierdzono wczoraj, że w czwartek prezydent Leonid Kuczma spotka się w Kazimierzu Dolnym z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim.
Będzie to
gdy zatwierdzi je oficjalnie Komisja Europejska.<br>USA ogłosiły zakaz importu mięsa z Unii. Także Szwajcaria nie wpuszcza do siebie zwierząt z całej UE. Belgia zakazała importu parzystokopytnych z Francji, zaś Holandia przewozu tych zwierząt. Norwegia nie chce francuskich artykułów rolnych. Z kolei rząd Niemiec zalecił, by nie przywozić z Francji żywności.<br>W Wlk. Brytanii policja postanowiła odebrać hodowcom zwierząt broń palną, by nie próbowali popełnić z powodu zagłady ich stad samobójstwa.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=4&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Świat&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kuczma spotka się z Kwaśniewskim&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;UKRAINA&lt;/&gt; W Kijowie oficjalnie potwierdzono wczoraj, że w czwartek prezydent Leonid Kuczma spotka się w Kazimierzu Dolnym z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim.<br>Będzie to
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego