Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
wygodę i praktyczność. Noszę buty na płaskim obcasie, bardzo wygodne. Od pewnego czasu zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy dobrej jakości. Lubię też ubrania projektowane dla mnie przez Maćka Zienia, który robi to fantastycznie. Jest entuzjastą, jeździ po Europie i zwozi materiały. Wie, co lubię.
COSMO: Mówiłaś mi, że jesteś strasznym żarłokiem i uwielbiasz gotować. Gdzie jadasz, kiedy nie gotujesz?
O.N.: W restauracjach. Fast foodów nie uznaję. Wolę chodzić głodna albo kupić owoce. Uwielbiam jabłka w każdej postaci: surowe, pieczone i szarlotkę. Na śniadanie zjadam jajko na miękko.
COSMO: Nie boisz się cholesterolu?
O.N.: Boję się. Dlatego się ograniczam.
COSMO
wygodę i praktyczność. Noszę buty na płaskim obcasie, bardzo wygodne. Od pewnego czasu zaczęłam zwracać uwagę na rzeczy dobrej jakości. Lubię też ubrania projektowane dla mnie przez Maćka Zienia, który robi to fantastycznie. Jest entuzjastą, jeździ po Europie i zwozi materiały. Wie, co lubię.<br>COSMO: Mówiłaś mi, że jesteś strasznym żarłokiem i uwielbiasz gotować. Gdzie jadasz, kiedy nie gotujesz?<br>O.N.: W restauracjach. Fast foodów nie uznaję. Wolę chodzić głodna albo kupić owoce. Uwielbiam jabłka w każdej postaci: surowe, pieczone i szarlotkę. Na śniadanie zjadam jajko na miękko.<br>COSMO: Nie boisz się cholesterolu?<br>O.N.: Boję się. Dlatego się ograniczam.<br>COSMO
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego