Typ tekstu: Strona internetowa
Tytuł: gazeta hip-hop pl
Rok wydania: 2005
Lata powstania: 2003-2005
Best Promotion za zorganizowania jednego z najlepszych tegorocznych wrocławskich koncertów. Gorące dzięki za akredytację i możliwość zrobienia relacji. Czekamy na następne takie biby!

Organizatorzy "Wyjątkowego Koncertu vol. V" pragną gorąco podziękować agencji "Knockout" za udostępnienie dogodnego terminu.

Battle Of The Year 2004
Wyniki BOTY 2004:

1. Gambler (Korea)
2. Fantastik Armada (France)
3. Stuttguard (Germany)
4. Break The Funk (Italy)
Best Show: Break The Funk (Italy)

To było piętnaste Battle of The Year. Minęło sporo czasu, od jej pierwszej edycji, ale po tegorocznym finale jedno jest pewne - ta impreza ma się świetnie, to prawdziwy Hip-Hop w najlepszym wydaniu.

16 zespołów
Best Promotion za zorganizowania jednego z najlepszych tegorocznych wrocławskich koncertów. Gorące dzięki za akredytację i możliwość zrobienia relacji. Czekamy na następne takie biby!<br><br>Organizatorzy "Wyjątkowego Koncertu vol. V" pragną gorąco podziękować agencji "Knockout" za udostępnienie dogodnego terminu.<br><br>Battle Of The Year 2004<br>Wyniki BOTY 2004:<br><br>1. Gambler (Korea)<br>2. Fantastik Armada (France)<br>3. Stuttguard (Germany)<br>4. Break The Funk (Italy)<br>Best Show: Break The Funk (Italy)<br><br>To było piętnaste Battle of The Year. Minęło sporo czasu, od jej pierwszej edycji, ale po tegorocznym finale jedno jest pewne - ta impreza ma się świetnie, to prawdziwy Hip-Hop w najlepszym wydaniu.<br><br>16 zespołów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego