Autor: Magdalena Szymańska
Tytuł: strona o baseballu
Rok wydania: 17.10.2002
Rok powstania: 2002
lat ). Do turnieju zgłosiło się 11 zespołów z: Osielska, Milicza, Kędzierzyna Koźla, Bieżunia, Polic, Białobrzegów, Kutna, Augustowa, Miejskiej Górki i dwie drużyny gospodarzy - Jankees i Mała Liga.
Jak mówi znane polskie przysłowie - grali wszyscy a wygrało Kutno, pokonując w finale Miejską Górkę 9 do 7. Trzecie miejsce dla Kruków z Augustowa, które pokonały Jankesów z Działdowa 13 : 12.
To trzeci sukces kutnowskich baseballistów w ostatnich trzech tygodniach ( Mistrzostwo w Tee-ballu i mało - ligowe turnieje w kategorii 13 - 14,5 i 14 - 16,5 ).... gdyby tak jeszcze juniorzy.
W Działdowie była wspaniała oprawa turnieju, liczni uczestnicy, znaczący goście z Ambasadorem USA
lat ). Do turnieju zgłosiło się 11 zespołów z: Osielska, Milicza, Kędzierzyna Koźla, Bieżunia, Polic, Białobrzegów, Kutna, Augustowa, Miejskiej Górki i dwie drużyny gospodarzy - Jankees i Mała Liga. <br>Jak mówi znane polskie przysłowie - grali wszyscy a wygrało Kutno, pokonując w finale Miejską Górkę 9 do 7. Trzecie miejsce dla Kruków z Augustowa, które pokonały Jankesów z Działdowa 13 : 12. <br>To trzeci sukces kutnowskich baseballistów w ostatnich trzech tygodniach ( Mistrzostwo w Tee-ballu i mało - ligowe turnieje w kategorii 13 - 14,5 i 14 - 16,5 ).... gdyby tak jeszcze juniorzy. <br>W Działdowie była wspaniała oprawa turnieju, liczni uczestnicy, znaczący goście z Ambasadorem USA