Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
obsługa karabinu decyduje, czy można strzelać. Karabin jest zaprojektowany tak, aby mógł strzelać zarówno gumowymi, jak i ostrymi nabojami.
(PAP)Bridget Jones poradzi SMS-em

OBYCZAJE Angielskie wielbicielki postaci Bridget Jones będą mogły utrzymywać kontakt z ulubioną postacią za pomocą SMS-ów. Paląca jak smok, opętana obsesją własnej wagi, samotna BJ stała się ulubienicą milionów kobiet po książkach "Dzienik Bridget Jones" i "W pogoni za rozumem". Nowy pomysł polega na tym, że dzięki specjalnemu serwisowi "Zapytaj Bridget" za pomocą SMS-ów będzie można otrzymywać "od niej" porady dietetyczne, odpowiedzi na pytania dotyczące randek itp.
(PAP)Wynalazki nie zawsze poważne

W Genewie
obsługa karabinu decyduje, czy można strzelać. Karabin jest zaprojektowany tak, aby mógł strzelać zarówno gumowymi, jak i ostrymi nabojami.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bridget Jones poradzi SMS-em&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;OBYCZAJE&lt;/&gt; Angielskie wielbicielki postaci Bridget Jones będą mogły utrzymywać kontakt z ulubioną postacią za pomocą SMS-ów. Paląca jak smok, opętana obsesją własnej wagi, samotna BJ stała się ulubienicą milionów kobiet po książkach "Dzienik Bridget Jones" i "W pogoni za rozumem". Nowy pomysł polega na tym, że dzięki specjalnemu serwisowi "Zapytaj Bridget" za pomocą SMS-ów będzie można otrzymywać "od niej" porady dietetyczne, odpowiedzi na pytania dotyczące randek itp.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Wynalazki nie zawsze poważne&lt;/&gt;<br><br>W Genewie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego