Typ tekstu: Książka
Autor: Cegielski Max
Tytuł: Masala
Rok: 2002
prawdziwy obóz. Między słupami pojawiają się kolejne hamaki. Chen wszystkim doradza, popisuje się znajomością linek i materiałów. Wymądrza się angielszczyzną wymawianą jak hebrajski, z gardłowym "r". Na całym pokładzie od samego rana unoszą się chmury marihuany. Oprócz palenia i tak nic innego nie ma do roboty.
Amerykanin każe się tytułować Babą, tak naprawdę nazywa się Brian. Oprócz ciągłej drzemki, picia i konwersacji nic go nie interesuje. Razem z Niemcami są zaopatrzeni w wielki karton whisky i rumu. Po śniadaniu odpieczętowują pierwszą flaszkę i robią pierwszego skręta.
Na otwarty ocean wypływają dopiero po południu. Woda z brunatnej robi się coraz bardziej niebieska
prawdziwy obóz. Między słupami pojawiają się kolejne hamaki. Chen wszystkim doradza, popisuje się znajomością linek i materiałów. Wymądrza się angielszczyzną wymawianą jak hebrajski, z gardłowym "r". Na całym pokładzie od samego rana unoszą się chmury marihuany. Oprócz palenia i tak nic innego nie ma do roboty. <br>Amerykanin każe się tytułować Babą, tak naprawdę nazywa się Brian. Oprócz ciągłej drzemki, picia i konwersacji nic go nie interesuje. Razem z Niemcami są zaopatrzeni w wielki karton whisky i rumu. Po śniadaniu odpieczętowują pierwszą flaszkę i robią pierwszego skręta. <br>Na otwarty ocean wypływają dopiero po południu. Woda z brunatnej robi się coraz bardziej niebieska
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego