Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 13/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
być politycznym skrzydłem Narodowej Armii Wyzwolenia (UCK), walczącej z macedońską armią na granicy z Kosowem.
Tymczasem minister spraw zagranicznych Rosji Igor Iwanow poinformował wczoraj, że w niedzielę wybiera się do Jugosławii i Macedonii, by zorientować się, jak Moskwa może pomóc rozładować napięcie na granicy między Macedonią a Kosowem.
(PAP)W Baku schwytano porywacza Polek

ROSJA W Baku pojmano i przekazano Rosji czeczeńskiego dowódcę Rusłana Achmadowa, oskarżonego o porwanie 2 lata temu w Dagestanie dwóch Polek: prof. Zofii Fischer-Malanowskiej i doc. Ewy Marchwickiej-Wyrwał.
(PAP)Pinochet może wyjść za kaucją

CHILE Sędzia Juan Guzman, który pod koniec stycznia zastosował wobec byłego
być politycznym skrzydłem Narodowej Armii Wyzwolenia (UCK), walczącej z macedońską armią na granicy z Kosowem.<br>Tymczasem minister spraw zagranicznych Rosji Igor Iwanow poinformował wczoraj, że w niedzielę wybiera się do Jugosławii i Macedonii, by zorientować się, jak Moskwa może pomóc rozładować napięcie na granicy między Macedonią a Kosowem.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;W Baku schwytano porywacza Polek&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ROSJA&lt;/&gt; W Baku pojmano i przekazano Rosji czeczeńskiego dowódcę Rusłana Achmadowa, oskarżonego o porwanie 2 lata temu w Dagestanie dwóch Polek: prof. Zofii Fischer-Malanowskiej i doc. Ewy Marchwickiej-Wyrwał.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Pinochet może wyjść za kaucją&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;CHILE&lt;/&gt; Sędzia Juan Guzman, który pod koniec stycznia zastosował wobec byłego
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego