Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11.98
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
kolei czas reakcji u osób z podwyższonym ciśnieniem może się wtedy gwałtownie zmieniać. Ma to duże znaczenie na przykład podczas jazdy samochodem. - Sama zmiana ciśnienia jest jednak najsłabszym z bodźców atmosferycznych. O wiele wyraźniejszym jest zmiana środowiska termicznego, na które składają się: wiatr, temperatura i wilgotność powietrza - uważa doc. Maria Baranowska.
- Jeżeli w tej sferze następują jakiekolwiek zmiany, to obserwowane są wówczas najsilniejsze reakcje patologiczne. Osoby pytane o najbardziej niekorzystne według nich zjawiska atmosferyczne, w pierwszej kolejności wymieniały również silny wiatr, parność i upał.

Przezorny zawsze
zabezpieczony

Czy można w jakiś sposób uchronić się przed negatywnym działaniem pogody? W pewnym stopniu
kolei czas reakcji u osób z podwyższonym ciśnieniem może się wtedy gwałtownie zmieniać. Ma to duże znaczenie na przykład podczas jazdy samochodem. - Sama zmiana ciśnienia jest jednak najsłabszym z bodźców atmosferycznych. O wiele wyraźniejszym jest zmiana środowiska termicznego, na które składają się: wiatr, temperatura i wilgotność powietrza - uważa doc. Maria Baranowska. <br>- Jeżeli w tej sferze następują jakiekolwiek zmiany, to obserwowane są wówczas najsilniejsze reakcje patologiczne. Osoby pytane o najbardziej niekorzystne według nich zjawiska atmosferyczne, w pierwszej kolejności wymieniały również silny wiatr, parność i upał. <br><br>&lt;tit&gt;Przezorny zawsze <br>zabezpieczony&lt;/&gt;<br><br>Czy można w jakiś sposób uchronić się przed negatywnym działaniem pogody? W pewnym stopniu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego