Typ tekstu: Prasa
Tytuł: CKM
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
głupawą dziewczynkę. Ja natomiast - jako dorosłą kobietę o głębokim, poetyckim wnętrzu. Potrzebowałam więc innej muzyki. Stąd gorące dyskusje. No, ale to przecież jeden z powodów, dla których komunikujemy się z ludźmi, nawiązujemy współpracę, zakochujemy się czy podejmujemy wspólne próby zmienienia świata.
CKM: Czy udało ci się zmienić muzyczny gust Larsa?
Bjšrk: Może. Ten facet na co dzień słuchał Celine Dion i torturował się muzyką braci Gibb z Bee Gees (śmiech). Zerknęłam kiedyś ukradkiem na to, czego słucha i pomyślałam: OK, to niezłe wyzwanie!
CKM: Parę lat temu deklarowałaś, że chcesz zamieszkać na bezludnej wyspie. Rząd Islandii podarował ci takową
głupawą dziewczynkę. Ja natomiast - jako dorosłą kobietę o głębokim, poetyckim wnętrzu. Potrzebowałam więc innej muzyki. Stąd gorące dyskusje. No, ale to przecież jeden z powodów, dla których komunikujemy się z ludźmi, nawiązujemy współpracę, zakochujemy się czy podejmujemy wspólne próby zmienienia świata.<br>CKM: Czy udało ci się zmienić muzyczny gust Larsa?<br>Bj&#154;rk: Może. Ten facet na co dzień słuchał Celine Dion i torturował się muzyką braci Gibb z Bee Gees (śmiech). Zerknęłam kiedyś ukradkiem na to, czego słucha i pomyślałam: OK, to niezłe wyzwanie!<br>CKM: Parę lat temu deklarowałaś, że chcesz zamieszkać na bezludnej wyspie. Rząd Islandii podarował ci takową
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego