Tytuł: Metropol
Nr: 03.26
Rok: 2001
została wyeliminowana z NEBL.
Hoop Blachy Pruszyński Pruszków nie sprostał Anwilowi Włocławek i przegrał po dogrywce 74:76 (14:13, 17:25, 23:11, 10:15, dogrywka 10:12). O zwycięstwie gości zadecydował na sekundę przed końcem spotkania rzut najskuteczniejszego w całym meczu Davora Marcelicia.
W pozostałych meczach padły wyniki: Bobry Bytom - Azoty Unia Tarnów 77:98, Prokom Trefl Sopot - Malfarb 67:70, AZS Toruń - Pogoń Ruda Śląska 98:78, Perła Lubella - Brok Słupsk 104:94.
We wcześniej rozegranych meczach tej kolejki Zepter Śląsk pokonał Spójnię Stargard 87:65, a Polonia Warbud Warszawa - CWKS Legia Królewskie 85:81.
W piątek koszykarze
została wyeliminowana z NEBL.<br>Hoop Blachy Pruszyński Pruszków nie sprostał Anwilowi Włocławek i przegrał po dogrywce 74:76 (14:13, 17:25, 23:11, 10:15, dogrywka 10:12). O zwycięstwie gości zadecydował na sekundę przed końcem spotkania rzut najskuteczniejszego w całym meczu Davora Marcelicia.<br>W pozostałych meczach padły wyniki: Bobry Bytom - Azoty Unia Tarnów 77:98, Prokom Trefl Sopot - Malfarb 67:70, AZS Toruń - Pogoń Ruda Śląska 98:78, Perła Lubella - Brok Słupsk 104:94.<br>We wcześniej rozegranych meczach tej kolejki Zepter Śląsk pokonał Spójnię Stargard 87:65, a Polonia Warbud Warszawa - CWKS Legia Królewskie 85:81.<br>W piątek koszykarze