Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
i zaproponuj, byście spędzili upojony wieczór w domu. Namiętne dni: 10, 18, 23.

Baran Postaraj się o odrobinę uśmiechu. Twój Baranek będzie teraz myślał wyłącznie o pracy. Niech się trochę pomęczy, ale odrobina wspólnego szaleństwa powinna poprawić mu humor. Namiętne dni: 9, 20, 28.

Byk Daj mu odpowiedź. Twój powolny Byczek zacznie w końcu zastanawiać się nad możliwością wspólnego mieszkania i poważniejszych zobowiązań. Porozmawiaj z nim o tym, bo twój facet może eksplodować. Namiętne dni: 8, 19, 21.

Bliźnięta Rozpal jego namiętność. Wesołek Jowisz sprowokuje twojego faceta, by oglądał się za innymi paniami. Daj mu do myślenia wybuchowym szaleństwem w łóżku
i zaproponuj, byście spędzili upojony wieczór w domu. Namiętne dni: 10, 18, 23.<br><br>&lt;tit&gt;Baran&lt;/&gt; Postaraj się o odrobinę uśmiechu. Twój Baranek będzie teraz myślał wyłącznie o pracy. Niech się trochę pomęczy, ale odrobina wspólnego szaleństwa powinna poprawić mu humor. Namiętne dni: 9, 20, 28. <br><br>&lt;tit&gt;Byk&lt;/&gt; Daj mu odpowiedź. Twój powolny Byczek zacznie w końcu zastanawiać się nad możliwością wspólnego mieszkania i poważniejszych zobowiązań. Porozmawiaj z nim o tym, bo twój facet może eksplodować. Namiętne dni: 8, 19, 21.<br><br>&lt;tit&gt;Bliźnięta&lt;/&gt; Rozpal jego namiętność. Wesołek Jowisz sprowokuje twojego faceta, by oglądał się za innymi paniami. Daj mu do myślenia wybuchowym szaleństwem w łóżku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2023

Zapraszamy do udziału w zabawie!

Wybierz słowo
Ile masz lat?
Honorowy Mecenas Plebiscytu

Pobierz e-book "Chwytaj mem" Bartka Chacińskiego!

Honorowy Mecenas Plebiscytu
Zagłosuj
Administratorem danych osobowych uczestników plebiscytu jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, dostępne jest w Regulaminie. W przypadku wyrażenia zgód marketingowych współadministratorami danych są Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. oraz ePWN Sp. z o.o., na zasadach określonych w Polityce Prywatności.

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2023"!