Nr: 02.18 (41)
żadnych kłopotów - mówi trener reprezentacji Słowenii Bojan Prasnikar.
Piłkarze przewidziani przez Janasa do gry przeciw Słowenii zamiast na poranny wtorkowy trening poszli na spacer po plaży.
Skład Polaków: Dudek - Żewłakow, Kłos, Bąk, Rząsa - Gorawski, Kukiełka, Lewandowski, Kosowski - Rasiak, Żurawski. 45 minut zagrają także: Hajto, Mila, Niedzielan.
MATEUSZ BOREK, CEZARY KOWALSKI

CYTAT DNIA
Bolesne to przyznać, ale nie wierzę, że możemy być mistrzem. Gratuluję Werderowi mistrzostwa
FRANZ BECKENBAUUER, prezydent Bayernu Monachium

WZLOTY UPADKI
WZLOTY
Miroslav Szatan (30 I.)
Słowacki hokeista zdobył 4 bramki dla Buffalo Sabres w meczu ligi NHL przeciwko Atlancie Thrashers. Jego zespół wygrał 7:2. Trzeci gol strzelony przez
żadnych kłopotów&lt;/&gt; - mówi trener reprezentacji Słowenii Bojan Prasnikar.<br>Piłkarze przewidziani przez Janasa do gry przeciw Słowenii zamiast na poranny wtorkowy trening poszli na spacer po plaży.<br>Skład Polaków: Dudek - Żewłakow, Kłos, Bąk, Rząsa - Gorawski, Kukiełka, Lewandowski, Kosowski - Rasiak, Żurawski. 45 minut zagrają także: Hajto, Mila, Niedzielan.<br>&lt;au&gt;MATEUSZ BOREK, CEZARY KOWALSKI&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;CYTAT DNIA&lt;/&gt;<br>&lt;transl&gt;Bolesne to przyznać, ale nie wierzę, że możemy być mistrzem. Gratuluję Werderowi mistrzostwa&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;FRANZ BECKENBAUUER, prezydent Bayernu Monachium&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;WZLOTY UPADKI&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;WZLOTY&lt;/&gt;<br>&lt;tit1&gt;Miroslav Szatan (30 I.)&lt;/&gt;<br>Słowacki hokeista zdobył 4 bramki dla Buffalo Sabres w meczu ligi NHL przeciwko Atlancie Thrashers. Jego zespół wygrał 7:2. Trzeci gol strzelony przez