Nr: 01.30 (25)
miejsce w składzie. Z drużyną z Arizony pożegnał się bowiem Scott Williams. 35-letni center nie przyjął propozycji objęcia funkcji asystenta trenera D'Antoniego, bo wierzy, że ciągle może grać w NBA. Teraz będzie więc musiał poszukać sobie nowego klubu.
TOMASZ KIRYLUK

Porażka Oliwy
San Jose
Zespół polskiego hokeisty Krzysztofa Oliwy, Calgary Flames, przegrał wyjazdowy mecz z San Jose Sharks 1:4 w lidze NHL. Polak na lodzie przebywał ponad 6 minut. Po tej porażce Calgary spadli na 6. miejsce w konferencji zachodniej. Wyniki:

Bohaterski powrót
Nowy Orlean
Koszykarz New Orleans Hornets, Jamal Mashburn po ciężkiej kontuzji zagrał przeciwko Milwaukee Bucks pierwszy
miejsce w składzie. Z drużyną z Arizony pożegnał się bowiem Scott Williams. 35-letni center nie przyjął propozycji objęcia funkcji asystenta trenera D'Antoniego, bo wierzy, że ciągle może grać w NBA. Teraz będzie więc musiał poszukać sobie nowego klubu.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;TOMASZ KIRYLUK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Porażka Oliwy&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;San Jose&lt;/&gt;<br>Zespół polskiego hokeisty Krzysztofa Oliwy, Calgary Flames, przegrał wyjazdowy mecz z San Jose Sharks 1:4 w lidze NHL. Polak na lodzie przebywał ponad 6 minut. Po tej porażce Calgary spadli na 6. miejsce w konferencji zachodniej. Wyniki: &lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Bohaterski powrót&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nowy Orlean&lt;/&gt;<br>Koszykarz New Orleans Hornets, Jamal Mashburn po ciężkiej kontuzji zagrał przeciwko Milwaukee Bucks pierwszy