Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Powszechny
Nr: 43
Miejsce wydania: Kraków
Rok wydania: 1993
Rok powstania: 1994
skrócona do 15 tajemnic:
radosnej, bolesnej i chwalebnej) wymaga specjalnego zaangażowania, takiego, które Ewangelię wraz z powtarzalnymi "Zdrowaś" i "Ojcze nasz" uczyni nieodłączną częścią naszej egzystencji.
Pozwoli lepiej wniknąć w ukryte życie Marii, Matki Różańcowej; tak Ją nazywał w modlitwie Ojciec de Foucauld, wielki miłośnik Jezusa - Bożego Robotnika z Nazaretu.
Cicha, skupiona medytacja różańca przybliża ludzi do Mistrza i we właściwej perspektywie pozwala zobaczyć naszą indywidualną drogę pielgrzyma.
Porównując Różaniec Dominika z Prus z aktualnym, uważam, że współczesna jego forma została w pewien sposób zubożona
skrócona do 15 tajemnic:<br>radosnej, bolesnej i chwalebnej) wymaga specjalnego zaangażowania, takiego, które Ewangelię wraz z powtarzalnymi "Zdrowaś" i "Ojcze nasz" uczyni nieodłączną częścią naszej egzystencji.<br>Pozwoli lepiej wniknąć w ukryte życie Marii, Matki Różańcowej; tak Ją nazywał w modlitwie Ojciec de Foucauld, wielki miłośnik Jezusa - Bożego Robotnika z Nazaretu.<br>Cicha, skupiona medytacja różańca przybliża ludzi do Mistrza i we właściwej perspektywie pozwala zobaczyć naszą indywidualną drogę pielgrzyma.<br>Porównując Różaniec Dominika z Prus z aktualnym, uważam, że współczesna jego forma została w pewien sposób zubożona
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego