Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyków
Rok: 2003
również po kuracjach środkami farmakologicznymi, w celach profilaktyki i zapobiegania nawrotom łupieżu. Wprawdzie syntetyczne środki bardzo szybko zwalczają niektóre dolegliwości, ale równie szybko mogą następować nawroty lub pojawiać się skutki uboczne. Dlatego leki stosuje się przez krótki czas i tam gdzie to możliwe należy zastępować je środkami ziołowymi.
- Witaj babciu! Dawno cię nie odwiedzałam, ale zajęta byłam zbieraniem świeżych ziół do szamponów, o które prosiłaś. Mam też niespodziankę, bo wiem, że ty i dziadek chcielibyście zawsze mieć zdrowe i piękne włosy. Oto seria odżywek!
Włosy suche i normalne
SZAMPON do włosów suchych i normalnych
Składniki bioaktywne: wyciąg z ziół skrzypu, mydlnicy
również po kuracjach środkami farmakologicznymi, w celach profilaktyki i zapobiegania nawrotom łupieżu. Wprawdzie syntetyczne środki bardzo szybko zwalczają niektóre dolegliwości, ale równie szybko mogą następować nawroty lub pojawiać się skutki uboczne. Dlatego leki stosuje się przez krótki czas i tam gdzie to możliwe należy zastępować je środkami ziołowymi.<br>- Witaj babciu! Dawno cię nie odwiedzałam, ale zajęta byłam zbieraniem świeżych ziół do szamponów, o które prosiłaś. Mam też niespodziankę, bo wiem, że ty i dziadek chcielibyście zawsze mieć zdrowe i piękne włosy. Oto seria odżywek!<br>Włosy suche i normalne<br>SZAMPON do włosów suchych i normalnych<br>Składniki bioaktywne: wyciąg z ziół skrzypu, mydlnicy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego