Typ tekstu: Książka
Autor: Janicka Bożena, Janda Krystyna
Tytuł: Gwiazdy mają czerwone pazury
Rok: 1998
ma się szansę sprawdzenia swoich przemyśleń. Wielu moich kolegów nie ma tej możliwości, bo nie dostają następnych propozycji.
- Czy nigdy nie czuła pani lęku, że mogłoby to spotkać również panią?
- Jakoś nie umiem się bać. W najtrudniejszych momentach, kiedy wielu ludzi usiadłoby i powiedziało: to już koniec - ja jestem zmobilizowana.
- Duch walki?
- Nie wiem; bo tak w ogóle to lubię żyć dość wygodnie. Drobne kłopoty typu popsuty samochód sprawiają, że łzy lecą mi strumieniem. Ale kiedy chodzi o coś poważnego, poczucie bezradności znika. Do pewnej granicy można sobie pozwolić na żarty, w sprawach serio trzeba się brać do roboty.
- Uważa się
ma się szansę sprawdzenia swoich przemyśleń. Wielu moich kolegów nie ma tej możliwości, bo nie dostają następnych propozycji.<br>- Czy nigdy nie czuła pani lęku, że mogłoby to spotkać również panią?<br>- Jakoś nie umiem się bać. W najtrudniejszych momentach, kiedy wielu ludzi usiadłoby i powiedziało: to już koniec - ja jestem zmobilizowana.<br>- Duch walki?<br>- Nie wiem; bo tak w ogóle to lubię żyć dość wygodnie. Drobne kłopoty typu popsuty samochód sprawiają, że łzy lecą mi strumieniem. Ale kiedy chodzi o coś poważnego, poczucie bezradności znika. Do pewnej granicy można sobie pozwolić na żarty, w sprawach serio trzeba się brać do roboty.<br>- Uważa się
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego