Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
jak w TAGu, jest tu miejsce na pasek tytułowy na samej górze ekranu, jest miejsce na menu (obsługiwane tak samo jak w TAGu), jest obszar roboczy i jest pasek stanu.

Zajmijmy się krótko elementami charakterystycznymi wyłącznie dla TAGERa.
Środkowa część ekranu to obszar roboczy programu, składający się z trzech paneli:
- EKRANU, w którym projektuje się postać znaku dla ekranu;
- DRUKARKI, za pomocą którego przygotowuje się obraz znaku na potrzeby drukarki;
- WYGLĄDU ZNAKU, w którym wyświetlany jest wygląd znaku w naturalnej wielkości we wszystkich odmianach ekranowych oraz podstawowej odmianie dla drukarki.

Pierwsze dwa panele są do Twojej dyspozycji. Możesz do woli "zapalać
jak w TAGu, jest tu miejsce na pasek tytułowy na samej górze ekranu, jest miejsce na menu (obsługiwane tak samo jak w TAGu), jest obszar roboczy i jest pasek stanu.<br><br>Zajmijmy się krótko elementami charakterystycznymi wyłącznie dla TAGERa.<br>Środkowa część ekranu to obszar roboczy programu, składający się z trzech paneli:<br>- EKRANU, w którym projektuje się postać znaku dla ekranu;<br>- DRUKARKI, za pomocą którego przygotowuje się obraz znaku na potrzeby drukarki;<br>- WYGLĄDU ZNAKU, w którym wyświetlany jest wygląd znaku w naturalnej wielkości we wszystkich odmianach ekranowych oraz podstawowej odmianie dla drukarki.<br><br>Pierwsze dwa panele są do Twojej dyspozycji. Możesz do woli "zapalać
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego