Typ tekstu: Książka
Autor: Piątkowska Monika, Talko Leszek
Tytuł: Talki w wielkim mieście
Rok wydania: 2002
Rok powstania: 2001
aby były bardziej zielone, czy bardziej niebieskie. Pani Roszko była przekonana, że tak czy siak, oba miały złote guziki.
Wróciliśmy do domu podniesieni na duchu, zaśmiewając się do łez. Na automatycznej sekretarce nagrali się Kazikowie. Chętnie urządziliby jakieś party w doborowym gronie: na przykład oni, Roszkowie i my plus Eddzio.
- Ech - powiedziała mądrze najlepsza z żon. - Ech.


Co roku jest to samo
Co roku jest to samo. Na tydzień przed Wigilią najlepsza z żon rozpętuje domowe piekło, wyrzucając zawartość wszystkich szaf, by ją trochę wymieszać i pognieść, a następnie wrzucić z powrotem. To samo z kuchnią. W prawdziwym szale wygarnia z
aby były bardziej zielone, czy bardziej niebieskie. Pani Roszko była przekonana, że tak czy siak, oba miały złote guziki.<br>Wróciliśmy do domu podniesieni na duchu, zaśmiewając się do łez. Na automatycznej sekretarce nagrali się Kazikowie. Chętnie urządziliby jakieś party w doborowym gronie: na przykład oni, Roszkowie i my plus Eddzio.<br>- Ech - powiedziała mądrze najlepsza z żon. - Ech.&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Co roku jest to samo&lt;/&gt;<br>Co roku jest to samo. Na tydzień przed Wigilią najlepsza z żon rozpętuje domowe piekło, wyrzucając zawartość wszystkich szaf, by ją trochę wymieszać i pognieść, a następnie wrzucić z powrotem. To samo z kuchnią. W prawdziwym szale wygarnia z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!