Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zwierzętach, Kościele
Rok powstania: 2001
sytuację zapamiętał troszkę inaczej, prawda? Bo już samo to to już mogło być przekłamaniem.
Tak. I nawet , tak, i nawet...
Bo jeden tak to widział, drugi tak to widział i tak... i jeden był przeświadczony o tym, że widział prawdę, i drugi też, ale odbiór, niestety, człowieka jest indywidualny.
To Ewangelie to Ewangelie były pisane dla ludzi o innych kulturach. To nawet jeden świadek Jehowy, który upierał się nad... że Pismo Święte to jest w ogóle żadnej pomyłki, bo to jest od Boga.
Nie, no nie, jak to nie ma pomyłek. Są tam...
Że nie ma żadnych przekłamań.
Bo to są
sytuację zapamiętał troszkę inaczej, prawda? Bo już samo to to już mogło być przekłamaniem. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; Tak. I nawet , tak, i nawet... &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Bo jeden tak to widział, drugi tak to widział i tak... i jeden był przeświadczony o tym, że widział prawdę, i drugi też, ale odbiór, niestety, człowieka jest &lt;vocal desc="yyy"&gt; indywidualny. &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; To Ewangelie to Ewangelie były pisane dla ludzi o innych kulturach. &lt;vocal desc="yyy"&gt; To nawet jeden świadek Jehowy, który upierał się nad... że Pismo Święte to jest w ogóle żadnej pomyłki, bo to jest od Boga. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Nie, no nie, jak to nie ma pomyłek. &lt;overlap&gt;Są tam...&lt;/&gt; &lt;/&gt; <br>&lt;who2&gt; &lt;overlap&gt;Że nie ma&lt;/&gt; żadnych przekłamań. &lt;/&gt; <br>&lt;who1&gt; Bo to są
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego