Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
PiątekSprzedawali ceprom fałszywe bilety

Zakopane

Ponad dwa tysiące podrobionych biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego sprzedali turystom od początku roku pracownicy jednego z punktów biletowych. Kasjerki i fałszerza zatrzymała policja.
Policjanci przebrani za turystów, wraz z przedstawicielami TPN, skontrolowali szlak wejściowy do parku. Funkcjonariusze napotkali w sumie 130 turystów. Wszyscy okazali do kontroli sfałszowane bilety.
(pap)Celników oskarżono o udział w oszustwach

szczecin Sąd rejonowy zakończył w czwartek postępowanie dowodowe w sprawie 18 celników z przejścia granicznego w Kołbaskowie, oskarżonych o poświadczenie nieprawdy w dokumentach dotyczących fikcyjnego eksportu cukru.
Celnicy, którzy dokonywali fikcyjnych odpraw
Piątek&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sprzedawali ceprom fałszywe bilety&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zakopane&lt;/&gt;<br><br>Ponad dwa tysiące podrobionych biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego sprzedali turystom od początku roku pracownicy jednego z punktów biletowych. Kasjerki i fałszerza zatrzymała policja.<br>Policjanci przebrani za turystów, wraz z przedstawicielami TPN, skontrolowali szlak wejściowy do parku. Funkcjonariusze napotkali w sumie 130 turystów. Wszyscy okazali do kontroli sfałszowane bilety.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Celników oskarżono o udział w oszustwach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;szczecin&lt;/&gt; Sąd rejonowy zakończył w czwartek postępowanie dowodowe w sprawie 18 celników z przejścia granicznego w Kołbaskowie, oskarżonych o poświadczenie nieprawdy w dokumentach dotyczących fikcyjnego eksportu cukru.<br>Celnicy, którzy dokonywali fikcyjnych odpraw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!