Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.16
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
PiątekSprzedawali ceprom fałszywe bilety

Zakopane

Ponad dwa tysiące podrobionych biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego sprzedali turystom od początku roku pracownicy jednego z punktów biletowych. Kasjerki i fałszerza zatrzymała policja.
Policjanci przebrani za turystów, wraz z przedstawicielami TPN, skontrolowali szlak wejściowy do parku. Funkcjonariusze napotkali w sumie 130 turystów. Wszyscy okazali do kontroli sfałszowane bilety.
(pap)Celników oskarżono o udział w oszustwach

szczecin Sąd rejonowy zakończył w czwartek postępowanie dowodowe w sprawie 18 celników z przejścia granicznego w Kołbaskowie, oskarżonych o poświadczenie nieprawdy w dokumentach dotyczących fikcyjnego eksportu cukru.
Celnicy, którzy dokonywali fikcyjnych odpraw
Piątek&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sprzedawali ceprom fałszywe bilety&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Zakopane&lt;/&gt;<br><br>Ponad dwa tysiące podrobionych biletów wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego sprzedali turystom od początku roku pracownicy jednego z punktów biletowych. Kasjerki i fałszerza zatrzymała policja.<br>Policjanci przebrani za turystów, wraz z przedstawicielami TPN, skontrolowali szlak wejściowy do parku. Funkcjonariusze napotkali w sumie 130 turystów. Wszyscy okazali do kontroli sfałszowane bilety.<br>&lt;au&gt;(pap)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Celników oskarżono o udział w oszustwach&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;szczecin&lt;/&gt; Sąd rejonowy zakończył w czwartek postępowanie dowodowe w sprawie 18 celników z przejścia granicznego w Kołbaskowie, oskarżonych o poświadczenie nieprawdy w dokumentach dotyczących fikcyjnego eksportu cukru.<br>Celnicy, którzy dokonywali fikcyjnych odpraw
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego