Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
minuta). Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa, Adam Kusiak zdobył w 77 minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu. Rozmiary porażki zmniejszył w 90 minucie Jacek Gawryś zamieniając karnego na bramkę.
jp

Sobota, godzina 17.00 Huragan Morąg - Polonia Pasłęk
Jutro piłkarze Polonii wyjeżdżają do Morąga na trzeci mecz ligowy rundy jesiennej. Huragan to nasz odwieczny rywal. Były czasy kiedy to my zbieraliśmy baty od morążan. Ostatnie lata to raczej nasza dominacja w bezpośrednich spotkaniach. W maju br zremisowaliśmy w Morągu 0:0. Wcześniej (13.09.2003) pokonaliśmy rywala w Pasłęku 5:1.
Jutrzejszy mecz łatwy nie będzie. Piłkarze z Morąga będą chcieli
minuta). Odpowiedź gospodarzy była natychmiastowa, Adam Kusiak zdobył w 77 minucie swoją trzecią bramkę w tym meczu. Rozmiary porażki zmniejszył w 90 minucie Jacek Gawryś zamieniając karnego na bramkę.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Sobota, godzina 17.00 Huragan Morąg - Polonia Pasłęk&lt;/&gt;<br>Jutro piłkarze Polonii wyjeżdżają do Morąga na trzeci mecz ligowy rundy jesiennej. Huragan to nasz odwieczny rywal. Były czasy kiedy to my zbieraliśmy baty od morążan. Ostatnie lata to raczej nasza dominacja w bezpośrednich spotkaniach. W maju br zremisowaliśmy w Morągu 0:0. Wcześniej (13.09.2003) pokonaliśmy rywala w Pasłęku 5:1. <br>Jutrzejszy mecz łatwy nie będzie. Piłkarze z Morąga będą chcieli