Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy edukacyjne
Rok: 1999
UW.
- PRAWO: historia, historia najnowsza;
- ZARZĄDZANIE i MARKETING: historia, matematyka, języki obce;
- MATEMATYKA I INFORMATYKA: matematyka - testy;
- EKONOMIA: matematyka, ekonomia, j. obce;
- POLONISTYKA: j. polski, (literatura i nauka o języku)
- PSYCHOLOGIA: biologia, historia, matematyka, j. polski, j. obce;
Również LINGWISTYKA, ANGLISTYKA i inne filologie, DZIENNIKARSTWO I NAUKI POLITYCZNE, GEOGRAFIA, BIOLOGIA, IBERYSTYKA, SOCJOLOGIA oraz na pozostałe wydziały kursy z poszczególnych przedmiotów zgodnie z wymaganiami komisji egzaminacyjnych.
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Zajęcia prowadzone przez matematyków i fizyków z PW z przedmiotów egzaminacyjnych: MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA na wszystkie wydziały oraz RYSUNEK i teoria dla kandydatów na wydział Architektury.
AKADEMIA MEDYCZNA
Przygotowanie do ogólnopolskich egzaminów testowych z
UW.<br>- PRAWO: historia, historia najnowsza;<br>- ZARZĄDZANIE i MARKETING: historia, matematyka, języki obce;<br>- MATEMATYKA I INFORMATYKA: matematyka - testy;<br>- EKONOMIA: matematyka, ekonomia, j. obce;<br>- POLONISTYKA: j. polski, (literatura i nauka o języku)<br>- PSYCHOLOGIA: biologia, historia, matematyka, j. polski, j. obce; <br>Również LINGWISTYKA, ANGLISTYKA i inne filologie, DZIENNIKARSTWO I NAUKI POLITYCZNE, GEOGRAFIA, BIOLOGIA, IBERYSTYKA, SOCJOLOGIA oraz na pozostałe wydziały kursy z poszczególnych przedmiotów zgodnie z wymaganiami komisji egzaminacyjnych.<br>&lt;tit&gt;POLITECHNIKA WARSZAWSKA&lt;/&gt;<br>Zajęcia prowadzone przez matematyków i fizyków z PW z przedmiotów egzaminacyjnych: MATEMATYKA, FIZYKA, CHEMIA na wszystkie wydziały oraz RYSUNEK i teoria dla kandydatów na wydział Architektury.<br>&lt;tit&gt;AKADEMIA MEDYCZNA&lt;/&gt;<br>Przygotowanie do ogólnopolskich egzaminów testowych z
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego