Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zmarnuje daną jej szansę.
Fakt: Brodka była od ciebie gorsza?
Paweł Kowalczyk: - Na pewno nie powinna wygrać. Ma dopiero 16 lat i musi się jeszcze wiele nauczyć. Scena, flesze to tylko otoczka, mały dodatek. Ważne jest, jak się prezentujesz, ale tajemnica sukcesu leży gdzie indziej.
Myślisz, że ona zrobi karierę?
- "Idol" daje rozpoznanie, a na karierę trzeba zapracować samemu. Ale jeśli ona ma takie podejście, że po programie wraca do swojej Twardorzeczki, to jej przygoda się na tym skończy.
Inaczej wykorzystałbyś szansę?
- Trzeba iść za ciosem, zdobywać dla siebie wszystko, co się da. Jeśli tak pokieruję swoim życiem, myślę, że plany
zmarnuje daną jej szansę.<br>&lt;who3&gt;Fakt: Brodka była od ciebie gorsza?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;Paweł Kowalczyk: - Na pewno nie powinna wygrać. Ma dopiero 16 lat i musi się jeszcze wiele nauczyć. Scena, flesze to tylko otoczka, mały dodatek. Ważne jest, jak się prezentujesz, ale tajemnica sukcesu leży gdzie indziej.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Myślisz, że ona zrobi karierę?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- "Idol" daje rozpoznanie, a na karierę trzeba zapracować samemu. Ale jeśli ona ma takie podejście, że po programie wraca do swojej Twardorzeczki, to jej przygoda się na tym skończy.&lt;/&gt;<br>&lt;who3&gt;Inaczej wykorzystałbyś szansę?&lt;/&gt;<br>&lt;who4&gt;- Trzeba iść za ciosem, zdobywać dla siebie wszystko, co się da. Jeśli tak pokieruję swoim życiem, myślę, że plany
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego