Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.23 (19)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
konkursem radiowym z pewnością wygrałby, ponieważ wspaniale śpiewa, niestety do telewizji nie nadaje się, ponieważ wygląda jak Hobbit. Pomimo że komentarz "śpiewa jak anioł, wygląda jak Hobbit" powtórzyli niemal wszyscy jurorzy, w tym również "Powiatowy", Kurt Nilsen wygrał światową edycję "Idola".
Simon Cowell w podobny sposób obraża niemal wszystkich uczestników "Idola". Ostatnio obśmiał jednego z uczestników amerykańskiego wydania programu "Idol". Jednak niedługo po tym zrobił coś zupełnie niewyobrażalnego - publicznie przeprosił swoją "ofiarę". Czy "Powiatowy" również zdobędzie się na ten gest? O tym, że Kuba nie jest oryginalny już wiemy. Tym razem, gdyby zmałpował Cowella, zasłużyłby jednak tylko na pochwały.
ANNA HERNIK
konkursem radiowym z pewnością wygrałby, ponieważ wspaniale śpiewa, niestety do telewizji nie nadaje się, ponieważ wygląda jak Hobbit. Pomimo że komentarz "śpiewa jak anioł, wygląda jak Hobbit" powtórzyli niemal wszyscy jurorzy, w tym również "Powiatowy", Kurt Nilsen wygrał światową edycję "Idola".<br>Simon Cowell w podobny sposób obraża niemal wszystkich uczestników "Idola". Ostatnio obśmiał jednego z uczestników amerykańskiego wydania programu "Idol". Jednak niedługo po tym zrobił coś zupełnie niewyobrażalnego - publicznie przeprosił swoją "ofiarę". Czy "Powiatowy" również zdobędzie się na ten gest? O tym, że Kuba nie jest oryginalny już wiemy. Tym razem, gdyby zmałpował Cowella, zasłużyłby jednak tylko na pochwały.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;ANNA HERNIK
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego