bym się nie powstrzymał. Cieszę się, że spotkałem się z prymasem Glempem, bo to na pewno przyniesie mi szczęście. Pod koniec tygodnia wyjeżdżam na obóz na Florydę. Będzie gorąco, łatwiej stracić kilogramy.
PRZEMYSŁAW GARCZARCZYK

---------------------------------------------------------------------------

Polska piłka nie zginęła

Po fantastycznej grze polski zespół olimpijski pokonał w Tel Awiwie rówieśników z Izraela 3:1.

Korespondencja z Izraela

Dwa gole już do przerwy zdobył Marek Saganowski, który w tym meczu zgodnie z planem zagrał tylko 45 minut. Ze swojego zadania wywiązał się więc znakomicie. Cały stadion bił brawo, gdy nastolatek z ŁKS strzelał głową w 7 i 43 minucie. Komplementowano Polaka na trybunach
bym się nie powstrzymał. Cieszę się, że spotkałem się z prymasem Glempem, bo to na pewno przyniesie mi szczęście. Pod koniec tygodnia wyjeżdżam na obóz na Florydę. Będzie gorąco, łatwiej stracić kilogramy.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;PRZEMYSŁAW GARCZARCZYK&lt;/&gt;<br><br> ---------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Polska piłka nie zginęła&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Po fantastycznej grze polski zespół olimpijski pokonał w Tel Awiwie rówieśników z Izraela 3:1.&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Korespondencja z Izraela&lt;/&gt;<br><br>Dwa gole już do przerwy zdobył Marek Saganowski, który w tym meczu zgodnie z planem zagrał tylko 45 minut. Ze swojego zadania wywiązał się więc znakomicie. Cały stadion bił brawo, gdy nastolatek z ŁKS strzelał głową w 7 i 43 minucie. Komplementowano Polaka na trybunach