Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
już jest problem, kolejny słaby mecz Polonii Pasłęk i strata punktów. Gospodarze objęli prowadzenie w 20 minucie meczu po strzale Łukaszewskiego. W 80 minucie Kaczorowski ustalił wynik na 2:0 dla Startu Działdowo. Zawodnicy Polonii nie przeprowadzili żadnej składnej akcji, po której mogła paść bramka. Straciliśmy za to następnego napastnika, Jarek Licznerski skręcił nogę i będzie pauzował.
jp

Jutro gramy w Działdowie
W środę 25 sierpnia o godzinie 17.00, piłkarze rozegrają piątą kolejkę IV ligi. Jedziemy do Działdowa, gdzie naszym przeciwnikiem będzie drużyna Startu. Jest to solidny zespół i trudno będzie o punkty i bramki. Tym bardziej, że nasi piłkarze
już jest problem, kolejny słaby mecz Polonii Pasłęk i strata punktów. Gospodarze objęli prowadzenie w 20 minucie meczu po strzale Łukaszewskiego. W 80 minucie Kaczorowski ustalił wynik na 2:0 dla Startu Działdowo. Zawodnicy Polonii nie przeprowadzili żadnej składnej akcji, po której mogła paść bramka. Straciliśmy za to następnego napastnika, Jarek Licznerski skręcił nogę i będzie pauzował.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Jutro gramy w Działdowie&lt;/&gt;<br>W środę 25 sierpnia o godzinie 17.00, piłkarze rozegrają piątą kolejkę IV ligi. Jedziemy do Działdowa, gdzie naszym przeciwnikiem będzie drużyna Startu. Jest to solidny zespół i trudno będzie o punkty i bramki. Tym bardziej, że nasi piłkarze