Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 03.06
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ludzi, a nie miejsce dla tych, którzy chcą pofruwać z nowym wiatrem historii. W dużych miastach, gdzie kandydaci są anonimowi, władze partii wydały już nieoficjalne dyspozycje, by proces rekrutacji został wstrzymany. Tam, gdzie jeszcze się odbywa, przypomina bardziej casting do "Idola". W Katowicach do przyjęcia nie wystarczy właściwie wypełniona deklaracja. Konieczna jest rozmowa kwalifikacyjna. Gdy władze koła wyczuwają, że ktoś kręci, choćby z przynależnością partyjną, proszony jest o napisanie szczegółowego życiorysu. - Po takiej prośbie ślady po kandydatach do Platformy najczęściej się urywają - mówi Martyna Starc, sekretarz regionu śląskiego.

Partyjny czyściec

PO niechętnie patrzy także na ludzi z odzysku, którzy zajmowali wysokie
ludzi, a nie miejsce dla tych, którzy chcą pofruwać z nowym wiatrem historii. W dużych miastach, gdzie kandydaci są anonimowi, władze partii wydały już nieoficjalne dyspozycje, by proces rekrutacji został wstrzymany. Tam, gdzie jeszcze się odbywa, przypomina bardziej casting do "Idola". W Katowicach do przyjęcia nie wystarczy właściwie wypełniona deklaracja. Konieczna jest rozmowa kwalifikacyjna. Gdy władze koła wyczuwają, że ktoś kręci, choćby z przynależnością partyjną, proszony jest o napisanie szczegółowego życiorysu. - Po takiej prośbie ślady po kandydatach do Platformy najczęściej się urywają - mówi Martyna Starc, sekretarz regionu śląskiego.<br><br>&lt;tit&gt;Partyjny czyściec&lt;/&gt;<br><br>PO niechętnie patrzy także na ludzi z odzysku, którzy zajmowali wysokie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!