Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie
Nr: 5/5
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
się nad terminem publikacji listy "dyplomatów do zadań specjalnych" i wreszcie uznaliśmy, że właśnie teraz nadszedł czas. Teraz, kiedy mamy już nowy rząd, pozbawiony obciążeń z przeszłości. Teraz, kiedy wypowiedziana została głośno deklaracja zmian w chorym systemie służb specjalnych. To jest odpowiedni moment, żeby wskazać na groźne anomalie.
Tomasz Wróblewski



Korpus szpiegowski
Aleksander Babienko, Aleksander Poroszin, Władimir Siemienow i Walery Szwiec - to tylko czterech agentów z rosyjskiej siatki szpiegowskiej działającej w Polsce. Choć przyjechali do naszego kraju jako dyplomaci, polskie służby specjalne są przekonane, że mamy do czynienia z pracownikami obcego wywiadu.
Informacje o rozbudowanej siatce rosyjskich agentów szpiegujących pod przykrywką
się nad terminem publikacji listy "dyplomatów do zadań specjalnych" i wreszcie uznaliśmy, że właśnie teraz nadszedł czas. Teraz, kiedy mamy już nowy rząd, pozbawiony obciążeń z przeszłości. Teraz, kiedy wypowiedziana została głośno deklaracja zmian w chorym systemie służb specjalnych. To jest odpowiedni moment, żeby wskazać na groźne anomalie.<br>&lt;au&gt;Tomasz Wróblewski&lt;/au&gt;&lt;/div&gt;<br><br><br><br>&lt;div&gt;&lt;tit&gt;Korpus szpiegowski&lt;/tit&gt;<br>&lt;intro&gt;Aleksander Babienko, Aleksander Poroszin, Władimir Siemienow i Walery Szwiec - to tylko czterech agentów z rosyjskiej siatki szpiegowskiej działającej w Polsce. Choć przyjechali do naszego kraju jako dyplomaci, polskie służby specjalne są przekonane, że mamy do czynienia z pracownikami obcego wywiadu.&lt;/intro&gt;<br>Informacje o rozbudowanej siatce rosyjskich agentów szpiegujących pod przykrywką
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego