Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 31
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
przystojny to jeszcze potrafi zaskoczyć. Znajomy widział go, jak z podnieceniem oglądał ścigacze w salonie motocyklowym przy ul. Szaflarskiej. Już nie wiem w czym mu bardziej do twarzy - na klęczkach w stroju góralskim czy w obcisłym skafandrze na tle yamahy? Chyba, że szybka maszyna potrzebna mu jest do niezauważonej ucieczki.
*Kultura w narodzie upada. Ostatnio moja znajoma w zaawansowanej ciąży (dziewiąty miesiąc) jechała z Nowego Targu do Krakowa prywatnym busem. Musiała całą drogę spędzić na stojąco, bo w pojeździe nie znalazła się osoba, która ustąpiłaby jej miejsca.
MiastowaTrochę wiadomości o Krymie

W 18 numerze (487) z 9 maja br. ukazał
przystojny to jeszcze potrafi zaskoczyć. Znajomy widział go, jak z podnieceniem oglądał ścigacze w salonie motocyklowym przy ul. Szaflarskiej. Już nie wiem w czym mu bardziej do twarzy - na klęczkach w stroju góralskim czy w obcisłym skafandrze na tle &lt;orig&gt;yamahy&lt;/&gt;? Chyba, że szybka maszyna potrzebna mu jest do niezauważonej ucieczki.<br>*Kultura w narodzie upada. Ostatnio moja znajoma w zaawansowanej ciąży (dziewiąty miesiąc) jechała z Nowego Targu do Krakowa prywatnym busem. Musiała całą drogę spędzić na stojąco, bo w pojeździe nie znalazła się osoba, która ustąpiłaby jej miejsca.<br>&lt;au&gt;Miastowa&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Trochę wiadomości o Krymie&lt;/tit&gt;<br><br>W 18 numerze (487) z 9 maja br. ukazał
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego