Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 04.09
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
obiekt, niż trwał jego remont. A warto dodać, że prace archeologiczne, prowadzone wokół zamku w latach 50. i 60., w pełni potwierdziły, że jest to obiekt gotycki, założony na regularnym rzucie czworoboku, stanowiący niezwykle cenny zabytek architektury, któremu nowa szata w pełni przywróci dawną Świetność.
(PAP) msz/asz/ zetkalejdoskopLegalne czytanie cudzej poczty

prawo Szefowie będą mogli legalnie czytać pocztę elektroniczną swoich podwładnych. Takie prawo być może zostanie ustanowione w Australii.
Aby jednak móc czytać cudze listy elektroniczne, trzeba wcześniej otrzymać pozwolenie od specjalnej komisji.
(PAP)Ocieplenie klimatu grozi malarią

klimat Ocieplenie klimatu na świecie grozi ludzkości rozprzestrzenianiem się malarii
obiekt, niż trwał jego remont. A warto dodać, że prace archeologiczne, prowadzone wokół zamku w latach 50. i 60., w pełni potwierdziły, że jest to obiekt gotycki, założony na regularnym rzucie czworoboku, stanowiący niezwykle cenny zabytek architektury, któremu nowa szata w pełni przywróci dawną Świetność.<br>&lt;au&gt;(PAP) msz/asz/ zet&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=11&gt;<br><br>&lt;tit&gt;kalejdoskop&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Legalne czytanie cudzej poczty&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;prawo&lt;/&gt; Szefowie będą mogli legalnie czytać pocztę elektroniczną swoich podwładnych. Takie prawo być może zostanie ustanowione w Australii.<br>Aby jednak móc czytać cudze listy elektroniczne, trzeba wcześniej otrzymać pozwolenie od specjalnej komisji.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ocieplenie klimatu grozi malarią&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;klimat&lt;/&gt; Ocieplenie klimatu na świecie grozi ludzkości rozprzestrzenianiem się malarii
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego