Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
się tylko w jedną stronę. Nie można wkręcić go z powrotem)!
Precision Brow Definer
Ołówek do brwi
Wspaniale podkreśla kształt brwi, zachowując ich naturalny wygląd. Wykręć tylko tyle ołówka, ile potrzeba do wykonania makijażu.
Ink Liner
Tusz do kresek
Dzięki specjalnemu aplikatorowi umożliwia bardzo precyzyjne podkreślenie ksztltu oka.
Liquid Volumne Lip Colour
Pomadka optycznie powiększająca usta
Nawilżająca pomadka, która optycznie powiększa usta. Zawiera filtry przeciwsłoneczne. Manicure Kit
Zestaw do manicure
W skład zestawu wchodzą: obcinacz do paznokci, polerka, pilniczek, patyczek do odsuwania skórek oraz cążki do wycinania skórek.
French Manicure
Emalie do francuskiego manicure
Pięć emalii w naturalnych przejrzystych kolorach, które
się tylko w jedną stronę. Nie można wkręcić go z powrotem)! &lt;gap&gt;<br>Precision Brow Definer <br>Ołówek do brwi<br>Wspaniale podkreśla kształt brwi, zachowując ich naturalny wygląd. Wykręć tylko tyle ołówka, ile potrzeba do wykonania makijażu. &lt;gap&gt;<br>Ink Liner<br>Tusz do kresek<br>Dzięki specjalnemu aplikatorowi umożliwia bardzo precyzyjne podkreślenie ksztltu oka. &lt;gap&gt;<br>Liquid Volumne Lip Colour<br>Pomadka optycznie powiększająca usta<br>Nawilżająca pomadka, która optycznie powiększa usta. Zawiera filtry przeciwsłoneczne. &lt;gap&gt; Manicure Kit<br>Zestaw do manicure<br>W skład zestawu wchodzą: obcinacz do paznokci, polerka, pilniczek, patyczek do odsuwania skórek oraz cążki do wycinania skórek. &lt;gap&gt;<br>French Manicure<br>Emalie do francuskiego manicure<br>Pięć emalii w naturalnych przejrzystych kolorach, które
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego