Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Super Express
Nr: 3/3
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
o wartości ok. 25 mln funtów.
DOROTA KANIA

---------------------------------------------------------------------------


Siostra Lucia nie zdradza tajemnicy

Trzecia tajemnica fatimska nie miała zostać ujawniona, a ofiarowanie Rosji Najświętszej Marii Pannie "zapobiegło wojnie nuklearnej" w 1985 roku - oświadczyła siostra Lucia Dos Santos, jedyna żyjąca spośród trojga pasterzy z Fatimy, którym w 1917 roku ukazała się Matka Boska.

Wypowiedź ta pochodzi z wywiadu, jakiego siostra Lucia udzieliła kardynałom Anthony'emu Padiyra z Indii i Ricardo Vidalowi z Filipin oraz Carlosowi Evaristo z Historycznej Fundacji Kulturalnej. Wywiad opublikował w sobotnim numerze lizboński magazyn "Semanario".

Siostra Lucia mówi w nim, że nie może ujawnić tajemnicy fatimskiej. Może to zrobić tylko papież
o wartości ok. 25 mln funtów.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;DOROTA KANIA&lt;/&gt;<br><br> ---------------------------------------------------------------------------<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Siostra Lucia nie zdradza tajemnicy&lt;/&gt;<br><br>Trzecia tajemnica fatimska nie miała zostać ujawniona, a ofiarowanie Rosji Najświętszej Marii Pannie "zapobiegło wojnie nuklearnej" w 1985 roku - oświadczyła siostra Lucia Dos Santos, jedyna żyjąca spośród trojga pasterzy z Fatimy, którym w 1917 roku ukazała się Matka Boska.<br><br>Wypowiedź ta pochodzi z wywiadu, jakiego siostra Lucia udzieliła kardynałom Anthony'emu Padiyra z Indii i Ricardo Vidalowi z Filipin oraz Carlosowi Evaristo z Historycznej Fundacji Kulturalnej. Wywiad opublikował w sobotnim numerze lizboński magazyn "Semanario".<br><br>Siostra Lucia mówi w nim, że nie może ujawnić tajemnicy fatimskiej. Może to zrobić tylko papież
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego