Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Gazeta Lubuska
Nr: 07.06
Miejsce wydania: Zielona Góra
Rok: 2005
WOŚP. Pierwsza rozprawa Owsiak - Głuszko 19 września przed Sądem Okręgowym w Gorzowie.
Przystanek Woodstock odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia.

ARTUR ROSIAK

Potrzebni inżynierowie

W zielonogórskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad straci pracę 20 osób, które zajmują się porządkami na drogach. Ale zatrudnieni będą inżynierowie.

Dyrektor GDDKiA Robert Mikołajski przekonuje: - W województwie będziemy mieli teraz dużo inwestycji drogowych - budowa S3, autostrady A18 i A2 oraz kilkanaście obwodnic. Do nadzoru nad tymi robotami muszę mieć więcej specjalistów. Centrala nie dała mi pieniędzy na ich zatrudnienie, więc szukam funduszy w swoim budżecie.
Dlatego w Zielonej Górze wypowiedzenia dostało 20 osób, które
WOŚP. Pierwsza rozprawa Owsiak - Głuszko 19 września przed Sądem Okręgowym w Gorzowie. <br>Przystanek Woodstock odbędzie się w pierwszy weekend sierpnia.<br><br>&lt;au&gt;ARTUR ROSIAK&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;&lt;tit&gt;Potrzebni inżynierowie&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;W zielonogórskim oddziale Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad straci pracę 20 osób, które zajmują się porządkami na drogach. Ale zatrudnieni będą inżynierowie.&lt;/&gt; <br><br>Dyrektor GDDKiA Robert Mikołajski przekonuje: - W województwie będziemy mieli teraz dużo inwestycji drogowych - budowa S3, autostrady A18 i A2 oraz kilkanaście obwodnic. Do nadzoru nad tymi robotami muszę mieć więcej specjalistów. Centrala nie dała mi pieniędzy na ich zatrudnienie, więc szukam funduszy w swoim budżecie. <br>Dlatego w Zielonej Górze wypowiedzenia dostało 20 osób, które
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego