Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.09 (33)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
zakąsek odwołujących się do polskich tradycji (śledź, ogórek), ale podanych w oryginalny sposób. Arkadius osobiście będzie testować wszystkie smakołyki z karty. Kilka z nich będzie przygotowywanych według jego przepisów. Bo Arkadius jest doskonałym kucharzem, a jego umiejętności sięgają znacznie dalej niż zrobienie jajecznicy.
EW-T

Starsza kobieta? Czemu nie!
Rafał Mroczek
Rafał Mroczek (21 l.), odtwórca roli Pawła w serialu "M jak miłość", w filmie gra chłopaka, który związał się ze starszą od siebie kobietą, Teresą (Joanna Sydor). Zapytaliśmy go, czy również w życiu prywatnym ma starszą od siebie dziewczynę.
- Nie, jeszcze nigdy nie miałem starszej od siebie dziewczyny, ale nie
zakąsek odwołujących się do polskich tradycji (śledź, ogórek), ale podanych w oryginalny sposób. Arkadius osobiście będzie testować wszystkie smakołyki z karty. Kilka z nich będzie przygotowywanych według jego przepisów. Bo Arkadius jest doskonałym kucharzem, a jego umiejętności sięgają znacznie dalej niż zrobienie jajecznicy.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;EW-T&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Starsza kobieta? Czemu nie!&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Rafał Mroczek&lt;/&gt;<br>Rafał Mroczek (21 l.), odtwórca roli Pawła w serialu "M jak miłość", w filmie gra chłopaka, który związał się ze starszą od siebie kobietą, Teresą (Joanna Sydor). Zapytaliśmy go, czy również w życiu prywatnym ma starszą od siebie dziewczynę.<br>&lt;q&gt;- Nie, jeszcze nigdy nie miałem starszej od siebie dziewczyny, ale nie
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego