Typ tekstu: Książka
Autor: Nowakowski Zdzisław
Tytuł: TAG 3.1 dla opornych
Rok wydania: 1994
Rok powstania: 1995
specjalne napisy to "&imie&", "&nazwisko&", "&ulica&" i tak dalej.
Skoro już to wszystko wiesz, pora, abyś zabrał się za przygotowanie dokumentu bazowego. Pracując w trybie wyboru pliku wykonaj następujące czynności:
1. Naciskając klawisz [Tab] przeskocz do pola Podaj nazwę i wpisz nazwę nowo tworzonego dokumentu - na przykład L_TRESC.
2. Naciskaj [Enter] tyle razy, aż znajdziesz się w trybie edycji pierwszego rozdziału Twojego nowego dokumentu (jeśli wola, po drodze możesz oczywiście wybrać szablon dokumentu, zredagować metrykę pliku i zdefiniować strukturę dokumentu - to może okazać się konieczne w bardziej skomplikowanych przypadkach).
3. Wpisz treść dokumentu:

&imie& &nazwisko& &_data_d_& r. &ulica& &miasto
specjalne napisy to "&amp;imie&amp;", "&amp;nazwisko&amp;", "&amp;ulica&amp;" i tak dalej.<br>Skoro już to wszystko wiesz, pora, abyś zabrał się za przygotowanie dokumentu bazowego. Pracując w trybie wyboru pliku wykonaj następujące czynności:<br>1. Naciskając klawisz [Tab] przeskocz do pola Podaj nazwę i wpisz nazwę nowo tworzonego dokumentu - na przykład L_TRESC.<br>2. Naciskaj [Enter] tyle razy, aż znajdziesz się w trybie edycji pierwszego rozdziału Twojego nowego dokumentu (jeśli wola, po drodze możesz oczywiście wybrać szablon dokumentu, zredagować metrykę pliku i zdefiniować strukturę dokumentu - to może okazać się konieczne w bardziej skomplikowanych przypadkach).<br>3. Wpisz treść dokumentu:<br><br>&amp;imie&amp; &amp;nazwisko&amp; &amp;_data_d_&amp; r. &amp;ulica&amp; &amp;miasto
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego