miejskimi jak i powiatowymi. Przedyskutujemy plan działania na najbliższe miesiące. Myślę, że nie możemy patrzeć na żadne podziały tylko wspólnie pracować dla dobra gminy i mieszkańców powiatu prudnickiego.
- Dziękuję za rozmowę.
Rozmawiał: Damian WICHER

Koszykówka mężczyzn, II liga: Pogoń Prudnik - Mickiewicz Katowice 77:89
Polała się krew

PRUDNIK, 30.10. Negatywnymi bohaterami spotkania na szczycie siódmej kolejki drugoligowych rozgrywek pomiędzy Pogonią, a katowickim Mickiewiczem byli sędziowie. Niedoświadczeni arbitrzy z Wrocławia pozwalając na rzadko spotykaną brutalność doprowadzili w 36 minucie do sytuacji, po której w końcu na parkiecie polała się krew. Gdyby nie interwencja służb porządkowych oraz Policji prawdopodobnie po meczu doszłoby
miejskimi jak i powiatowymi. Przedyskutujemy plan działania na najbliższe miesiące. Myślę, że nie możemy patrzeć na żadne podziały tylko wspólnie pracować dla dobra gminy i mieszkańców powiatu prudnickiego.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;- Dziękuję za rozmowę.&lt;/&gt;<br>Rozmawiał: Damian WICHER&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="sport" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Koszykówka mężczyzn, II liga: Pogoń Prudnik - Mickiewicz Katowice 77:89&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Polała się krew&lt;/&gt;<br><br>PRUDNIK, 30.10. Negatywnymi bohaterami spotkania na szczycie siódmej kolejki drugoligowych rozgrywek pomiędzy Pogonią, a katowickim Mickiewiczem byli sędziowie. Niedoświadczeni arbitrzy z Wrocławia pozwalając na rzadko spotykaną brutalność doprowadzili w 36 minucie do sytuacji, po której w końcu na parkiecie polała się krew. Gdyby nie interwencja służb porządkowych oraz Policji prawdopodobnie po meczu doszłoby