Tytuł: Głos Pasłęka
Nr: various
Miejsce wydania: Pasłęk
Kruk. Żaneta zdobyła kolejny tytuł Mistrzyni Polski podczas zawodów rozgrywanych na Helu. W wadze do 55 kg, w kategorii light contakt, była najlepsza z grona 10 zawodniczek. W kategorii semi contakt nasza zawodniczka wywalczyła wicemistrzostwo Polski. W zawodach na Helu startowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego kraju.
jp

Olimpia Elbląg wygrała turniej
Młodzi piłkarze Olimpii Elbląg wygrali Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Pasłęka. Drugie miejsce zajęła drużyna Zatoki Braniewo, a trzecie Polonia I. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Michał Tomczyk z Elbląga. Miano najlepszego obrońcy przyznano Maciejowi Rapackiemu z Pasłęka, a najlepszym bramkarzem został Tomasz Ptak z Braniewa. Nagrodę
Kruk. Żaneta zdobyła kolejny tytuł Mistrzyni Polski podczas zawodów rozgrywanych na Helu. W wadze do 55 kg, w kategorii light contakt, była najlepsza z grona 10 zawodniczek. W kategorii semi contakt nasza zawodniczka wywalczyła wicemistrzostwo Polski. W zawodach na Helu startowało ponad 200 zawodniczek i zawodników z całego kraju.<br>&lt;au&gt;jp&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sex="m"&gt;&lt;tit&gt;Olimpia Elbląg wygrała turniej&lt;/&gt;<br>Młodzi piłkarze Olimpii Elbląg wygrali Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Pasłęka. Drugie miejsce zajęła drużyna Zatoki Braniewo, a trzecie Polonia I. Najlepszym strzelcem turnieju okazał się Michał Tomczyk z Elbląga. Miano najlepszego obrońcy przyznano Maciejowi Rapackiemu z Pasłęka, a najlepszym bramkarzem został Tomasz Ptak z Braniewa. Nagrodę