Rok: 2001
Lindros z Philadelphia Flyers czy Keith Tkachuk z Phoenic Coyotes.
(PAP)

Sampras przełamał czarną serię

tenis Amerykanin Pete Sampras przerwał złą passę - trzy kolejne przegrane mecze w imprezach ATP.
W poniedziałek awansował do drugiej rundy Indian Wells turnieju z cyklu Masters Series. Sampras pokonał Davida Prinosila 6: 4, 6: 4.
(PAP)

Tylko sędziowie mogą oceniać sędziów

Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej nie będzie oceniał błędnych decyzji sędziów na boiskach ligowych. Według Michała Listkiewicza, prezesa PZPN, jedynym gremium, które może wyciągnąć konsekwencje wobec sędziów, którzy popełnili błędy na boiskach ligowych, jest Kolegium Sędziów. Organizacja ta może nie uwzględniać danego arbitra przy
Lindros z Philadelphia Flyers czy Keith Tkachuk z Phoenic Coyotes.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Sampras przełamał czarną serię&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;tenis&lt;/&gt; Amerykanin Pete Sampras przerwał złą passę - trzy kolejne przegrane mecze w imprezach ATP.<br>W poniedziałek awansował do drugiej rundy Indian Wells turnieju z cyklu Masters Series. Sampras pokonał Davida Prinosila 6: 4, 6: 4.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Tylko sędziowie mogą oceniać sędziów&lt;/&gt;<br><br>Wydział Dyscypliny Polskiego Związku Piłki Nożnej nie będzie oceniał błędnych decyzji sędziów na boiskach ligowych. Według Michała Listkiewicza, prezesa PZPN, jedynym gremium, które może wyciągnąć konsekwencje wobec sędziów, którzy popełnili błędy na boiskach ligowych, jest Kolegium Sędziów. Organizacja ta może nie uwzględniać danego arbitra przy