Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 02.23
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
uzależnienia od narkotyków.
Dwa razy w tygodniu uczęszczam na spotkania terapeutyczne, które trwają po cztery godziny. Rozmawiam ze specjalistą na temat mojej przeszłości i, co ważniejsze, na temat sposobu, który pozwoli mi nie powielać starych błędów - powiedział 47-letni szkoleniowiec. Został on zwolniony z funkcji trenera 20 października 2000 r.
(PAP)WarszawaBezpłatne karnety dostaną wybrańcy

CENTRUM Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego chce, aby przyznano mu prawo do wydawania bezpłatnych karnetów na przejazdy komunikacją miejską.
Uprawnienia takie odebrano półtora roku temu byłemu dyrektorowi ZTM-u. Powodem był fakt, iż rozdawał on je m.in. osobom zaprzyjaźnionym, radnym i związkowcom.
Decyzję w tej
uzależnienia od narkotyków.<br>Dwa razy w tygodniu uczęszczam na spotkania terapeutyczne, które trwają po cztery godziny. Rozmawiam ze specjalistą na temat mojej przeszłości i, co ważniejsze, na temat sposobu, który pozwoli mi nie powielać starych błędów - powiedział 47-letni szkoleniowiec. Został on zwolniony z funkcji trenera 20 października 2000 r.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=6&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Warszawa&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Bezpłatne karnety dostaną wybrańcy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;CENTRUM&lt;/&gt; Dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego chce, aby przyznano mu prawo do wydawania bezpłatnych karnetów na przejazdy komunikacją miejską.<br>Uprawnienia takie odebrano półtora roku temu byłemu dyrektorowi ZTM-u. Powodem był fakt, iż rozdawał on je m.in. osobom zaprzyjaźnionym, radnym i związkowcom.<br>Decyzję w tej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego