Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerowe
Rok: 2003
efektywnie wykorzystać arkusz kalkulacyjny.
Kiedy wreszcie dostaniemy nową przesyłkę z programami na płycie CD-ROM?
To świetnie, że już umiem szukać w Internecie!
Już DZIŚ zamów Wielką Paczkę Powitalną!
Otwórz natychmiast!
Kolekcja : Twój KOMPUTER bez tajemnic" pozwoli Państwu doskonale opanować obsługę komputera: w sposób zrozumiały, efektywny... i zabawny!

Państwa Wielka Paczka Powitalna zwiera:
20 przejrzystych kart napisanych metodą "krok po kroku", które są zaproszeniem do fascynującego świata komputerów. Miedzy innymi dowiecie się, jak chronić komputer przed wirusami, jak napisać i wydrukować list, jak korzystać z wyszukiwarki internetowej Internet Explorer, co zrobić, jeżeli nie możecie znaleźć tego, co zrobiliście na komputerze.
1
efektywnie wykorzystać arkusz kalkulacyjny.<br>Kiedy wreszcie dostaniemy nową przesyłkę z programami na płycie CD-ROM?<br>To świetnie, że już umiem szukać w Internecie!<br>Już DZIŚ zamów Wielką Paczkę Powitalną!<br>Otwórz natychmiast!<br>Kolekcja : &lt;tit&gt;Twój KOMPUTER bez tajemnic"&lt;/&gt; pozwoli Państwu doskonale opanować obsługę komputera: w sposób zrozumiały, efektywny... i zabawny!<br>&lt;gap&gt;<br>Państwa Wielka Paczka Powitalna zwiera:<br>20 przejrzystych kart napisanych metodą "krok po kroku", które są zaproszeniem do fascynującego świata komputerów. Miedzy innymi dowiecie się, jak chronić komputer przed wirusami, jak napisać i wydrukować list, jak korzystać z wyszukiwarki internetowej Internet Explorer, co zrobić, jeżeli nie możecie znaleźć tego, co zrobiliście na komputerze.<br>1
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego