Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Życie Podkarpackie
Nr: 02.09
Miejsce wydania: Przemyśl
Rok: 2005
te powyżej sześćsetnego. Stąd mieszkańcy od dawna skarżyli się, że znalezienie odpowiedniego numeru stwarza problemy nie tylko odwiedzającym Szówsko, ale i im samym. Wprowadzenie ulic i nowych numerów ma temu zapobiec. Nazwy ulic pochodzą od nazwisk znanych postaci, np.: książąt Czartoryskich, Kardynała Wyszyńskiego, Adama Chmielowskiego. Ale jest także ulica: Sadowa, Pieczarkowa, Kasztanowa, Sportowa, Kościelna czy Zielona.
Mieszkańcy są zadowoleni, że numeracja została uporządkowana. Część z nich martwi jednak fakt, że teraz będą musieli ponieść koszty związane ze zmianą dokumentów.

PRZEMYŚL: Kazufumi Miyazawa w Przemyślu
Pieśń z wyspy
Nieczęsto zdarza się, że na koncert do naszego miasta przyjeżdżają gwiazdy światowego formatu. Dzięki
te powyżej sześćsetnego. Stąd mieszkańcy od dawna skarżyli się, że znalezienie odpowiedniego numeru stwarza problemy nie tylko odwiedzającym Szówsko, ale i im samym. Wprowadzenie ulic i nowych numerów ma temu zapobiec. Nazwy ulic pochodzą od nazwisk znanych postaci, np.: książąt Czartoryskich, Kardynała Wyszyńskiego, Adama Chmielowskiego. Ale jest także ulica: Sadowa, Pieczarkowa, Kasztanowa, Sportowa, Kościelna czy Zielona.<br>Mieszkańcy są zadowoleni, że numeracja została uporządkowana. Część z nich martwi jednak fakt, że teraz będą musieli ponieść koszty związane ze zmianą dokumentów.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="culture" sex="m"&gt;PRZEMYŚL: &lt;tit&gt;Kazufumi Miyazawa w Przemyślu <br>Pieśń z wyspy&lt;/&gt;<br>Nieczęsto zdarza się, że na koncert do naszego miasta przyjeżdżają gwiazdy światowego formatu. Dzięki
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego