Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.13 (10)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
PZPN. Prezes Michał Listkiewicz w grudniu stanie do wyborów. Jeżeli przedstawiciele klubów I i II ligi osiągną porozumienie, to i on będzie za.


Grzybek do Amiki
Napastnik Zbigniew Grzybowski (27 l.) zostanie piłkarzem Amiki Wronki.
Wiosną 2003 roku "Grzybek", gracz Zagłębia Lubin, podpisał kontrakt z niemieckim drugoligowcem Wacker Burghausen. Polak nie zachwycił. Wystąpił zaledwie w 15 spotkaniach, nie zdobył gola, a na boisko najczęściej wchodził z ławki rezerwowych. Jutro menedżer Grzybowskiego i działacze Amiki spotkają się na ostatecznych rozmowach.
PIW

Zidane chce zeznawać
Turyn
Gwiazda Realu Madryt, Francuz Zinedine Zidane (32 l.), nie stawił się wczoraj na rozprawie sądowej w
PZPN. Prezes Michał Listkiewicz w grudniu stanie do wyborów. Jeżeli przedstawiciele klubów I i II ligi osiągną porozumienie, to i on będzie za.<br>&lt;au&gt;DŁ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Grzybek do Amiki&lt;/&gt;<br>Napastnik Zbigniew Grzybowski (27 l.) zostanie piłkarzem Amiki Wronki.<br>Wiosną 2003 roku "Grzybek", gracz Zagłębia Lubin, podpisał kontrakt z niemieckim drugoligowcem Wacker Burghausen. Polak nie zachwycił. Wystąpił zaledwie w 15 spotkaniach, nie zdobył gola, a na boisko najczęściej wchodził z ławki rezerwowych. Jutro menedżer Grzybowskiego i działacze Amiki spotkają się na ostatecznych rozmowach.<br>&lt;au&gt;PIW&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Zidane chce zeznawać&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Turyn&lt;/&gt;<br>Gwiazda Realu Madryt, Francuz Zinedine Zidane (32 l.), nie stawił się wczoraj na rozprawie sądowej w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego