Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Polsce. To nie było tak, że byliśmy bardzo mocno zainteresowani Niedzielanem. Oglądaliśmy go w kilku meczach. Ciekawy chłopak.
Czy widział pan jego pierwszego gola w Holandii w meczu z Feyenoordem?
- Tak. Ładna bramka. Andrzej to dobry zawodnik. Będę śledził jego postępy w lidze holenderskiej.
Czy interesuje się pan jeszcze jakimś Polakiem?
- W gronie piłkarzy, których obserwujemy jest jeden Polak. Tego transferu nie przeprowadzimy jednak już w tym momencie. Po pierwsze jest w tej chwili zbyt drogi, a po drugie mam dobrego zawodnika na jego pozycji. Polaka weźmiemy dopiero, gdy nasz piłkarz odejdzie.
O jaką pozycję chodzi?
- (śmiech) Bramkarza.
Czyli chce pan
Polsce. To nie było tak, że byliśmy bardzo mocno zainteresowani Niedzielanem. Oglądaliśmy go w kilku meczach. Ciekawy chłopak.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;Czy widział pan jego pierwszego gola w Holandii w meczu z Feyenoordem?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;&lt;transl&gt;- Tak. Ładna bramka. Andrzej to dobry zawodnik. Będę śledził jego postępy w lidze holenderskiej.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;Czy interesuje się pan jeszcze jakimś Polakiem?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;&lt;transl&gt;- W gronie piłkarzy, których obserwujemy jest jeden Polak. Tego transferu nie przeprowadzimy jednak już w tym momencie. Po pierwsze jest w tej chwili zbyt drogi, a po drugie mam dobrego zawodnika na jego pozycji. Polaka weźmiemy dopiero, gdy nasz piłkarz odejdzie.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;O jaką pozycję chodzi?&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who8&gt;&lt;transl&gt;- (śmiech) Bramkarza.&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br>&lt;who7&gt;&lt;transl&gt;Czyli chce pan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego