Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 45
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
obu stron Tatr. Szczegóły w najbliższym numerze "TP".
* Dziś, 10 listopada w Tatrzańskim Ośrodku Swojszczyzny rozpocznie się o godz. 18.00 Wieczór Niepodległości "Nuta Ślebodno".
* 11 listopada, w rocznicę odzyskania niepodległości odbędzie się XVI Uroczysta Sesja Rady Gminy Czarny Dunajec w Szkole Podstawowej w Podczerwonem. Wcześniej złożone zostaną kwiaty pod Pomnikiem Pamięci Narodowej w Czarnym Dunajcu.
* W piątek, 12 listopada w zakopiańskiej willi "Atma" zacznie się o godz. 17.00 recital fortepianowy Jakuba Tchórzewskiego pt. "Muzyka polska".
* W sobotę, 13 listopada o godz. 19.00 w Białej Izbie Związku Podhalan przy ul. Kościuszki 2 w Zakopanem - prof. Stanisław Hodorowicz wygłosi prelekcję
obu stron Tatr. Szczegóły w najbliższym numerze "TP".<br>* Dziś, 10 listopada w Tatrzańskim Ośrodku Swojszczyzny rozpocznie się o godz. 18.00 Wieczór Niepodległości "Nuta Ślebodno".<br>* 11 listopada, w rocznicę odzyskania niepodległości odbędzie się XVI Uroczysta Sesja Rady Gminy Czarny Dunajec w Szkole Podstawowej w Podczerwonem. Wcześniej złożone zostaną kwiaty pod Pomnikiem Pamięci Narodowej w Czarnym Dunajcu.<br>* W piątek, 12 listopada w zakopiańskiej willi "Atma" zacznie się o godz. 17.00 recital fortepianowy Jakuba Tchórzewskiego pt. "Muzyka polska".<br>* W sobotę, 13 listopada o godz. 19.00 w Białej Izbie Związku Podhalan przy ul. Kościuszki 2 w Zakopanem - prof. Stanisław Hodorowicz wygłosi prelekcję
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego