Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Dziennik Polski
Nr: 2/6
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1998
J.ŚW)


Najlepsi piloci Europy spotkają się w Pobiedniku Wielkim
Pod chmurami i w... kopalni
III Rajdowe ME pod patronatem "Dziennika"

W sierpniu na lotnisku w podkrakowskim Pobiedniku Wielkim odbędą się III Samolotowe Rajdowe Mistrzostwa Europy. Będzie to największa w tym roku impreza lotnicza na świecie. Mistrzostwa Świata w Lataniu Precyzyjnym '98 odbędą się bowiem dopiero na początku... przyszłego roku w Nowej Zelandii (wtedy będzie tam lato).
Organizatorem ME jest, na zlecenie Aeroklubu Polskiego, Aeroklub Krakowski. Patronat medialny nad imprezą mają sprawować "Dziennik Polski", Radio Kraków i Telewizja Kraków.
W niedzielę minął oficjalny termin zgłoszeń do ME. Swój start zapowiedziało 41
J.ŚW)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="sport"&gt;<br>&lt;tit&gt;Najlepsi piloci Europy spotkają się w Pobiedniku Wielkim&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Pod chmurami i w... kopalni&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;III Rajdowe ME pod patronatem "Dziennika"&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;W sierpniu na lotnisku w podkrakowskim Pobiedniku Wielkim odbędą się III Samolotowe Rajdowe Mistrzostwa Europy. Będzie to największa w tym roku impreza lotnicza na świecie. Mistrzostwa Świata w Lataniu Precyzyjnym '98 odbędą się bowiem dopiero na początku... przyszłego roku w Nowej Zelandii (wtedy będzie tam lato).&lt;/&gt;<br>Organizatorem ME jest, na zlecenie Aeroklubu Polskiego, Aeroklub Krakowski. Patronat medialny nad imprezą mają sprawować "Dziennik Polski", Radio Kraków i Telewizja Kraków.<br>W niedzielę minął oficjalny termin zgłoszeń do ME. Swój start zapowiedziało 41
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego